Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип товару
Регулювання розміру часток
Розмір часток
Респірабельна фракція
Швидкість розпилення

Товар дня

КОМПРЕСОРНИЙ

Русский Украинский
Детальніше
КОМПРЕСОРНИЙ

Інгалятор небулайзер компрессорний

В Нашій медтехниці "Мед-лайн" Ви можете купити небулайзер компресорний  (інгалятор)провідних світових виробників з доставкою по Україні

Мікролайф (Microlife) Швейцарія, Россмакс (Rossmax) Швейцарія, Філліпс Респироникс (Philips Respironics Pro), Доктор Фрай (DR. Frei) Швейцарія, Вега (Vega), Юлайзер (Ulaizer) Україна, Омрон (Omron) Японія

Інгалятор небулайзер який вибрати? На що необхідно звернути увагу при виборі небулайзера інгалятора читайте тут!

Принцип роботи компресорного небулайзера: за допомогою потоку повітря розбиває лікарські препарати в дрібнодисперсну хмару. У таких небулайзерах можна використовувати всі призначені для цього лікарські засоби (список наведено на нашому сайті в розділі «Інгалятори»-«Корисні статті») Компресорні інгалятори (небулайзери) мають певний рівень шуму за рахунок роботи компресора.

В медтехніці Миколаїв Мед-лайн Ви можете купити інгалятори - небулазеры провідних світових виробників: Мікролайф (Microlife) Швейцарія, Россмакс (Rossmax) Швейцарія, Філліпс Респироникс (Philips Respironics Pro), Доктор Фрай (DR. Frei) Швейцарія, Little Doctor (Сінгапур), Gamma (Гамма) Англія, Вега (Vega), Юлайзер (Ulaizer)

Що не можна ингалировать в небулайзерах - інгаляторах компресорних будь-яких виробників: неприпустимо використання масляних і спиртових розчинів, а також небажано використання трав'яних відварів. Це може зашкодити здоров'ю Вашої дитини і Вам. Іноді до ліків необхідно додавати фізрозчин, читайте інструкцію і дотримуйтесь інструкцій Вашого лікаря. Але ніколи не замінюйте його звичайною водою - це може викликати бронхоспазм у дитини.

Розпорошення компресорних небулайзерах відбувається під впливом стиснутого повітря, завдяки роботі компресора.

Комплектації компресорних небулайзерів, і різні додаткові опції

 1. У всіх приладах є компресор, він може бути маленьким, великим, або у формі іграшки
 2. Повітряна трубка з'єднує компресор з розпилювальної камерою
 3. Небулайзерная камера - дуже важлива деталь, від неї залежить розмір часток, респірабельна фракція і економічність інгалятора. Деякі розпилювачі мають вертуально клапана і клаппанного системи для економії ліки.
 4. Насадки для інгаляторів: большенство приладів укамплектовани ротовим мундштуком, дорослої міський і дитячий маскою, так само в деяких є носової мундштук (назальная канюля)
 5. З додаткових опцій дуже популярна - назальний душ, це окрема розпилювальна камера яка розпорошує лікарський засіб у аерозольна хмара з дуже великим розміром частинок близько 50 мікрон. Звичайні розпилювачі створюють хмара з розміром частинок 2- 5 мкм. Назальний душ дуже ефективний при боротьбі з нежиттю.
 6. Сумка для зберігання
 7. Іструкція і гарантійний талон

Всі прилади підходять для дітей будь-якого віку, небулайзер не має протипоказань - це доставочний пристрій як шприц або клізма, протипоказання і побічні ефекти мають лікарські засоби які Ви будете використовувати

Якщо Ви не знаєте який вибрати небулайзер, інгалятор для дітей, або для себе - ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Небулайзер компресорний - ефективність, доступність, простота експлуатації

Плануючи придбання приладу для інгаляцій, більшість покупців, неминуче стикається з дилемами:

Що краще купити небулайзер або інгалятор?

Яким пристроєм можна розпорошувати практично будь-які ліки?
Кой прилад більш універсальний і зручний в застосуванні одночасно і для дорослих і для дітей?
Медики практично одноголосно відповідають на ці питання, пропонуючи вибрати небулайзер компресорний.
Компресорний небулайзер - це спеціальний медичний апарат, що перетворює ліки в аерозоль і розпилюючи його на максимальну дальність. Зазвичай цей прилад складається з компресора, камери для заливання лікувального складу та спеціальної маски для його вдихання. Принцип роботи такого небулайзера досить простий: відразу ж при включенні компресор починає нагнітати повітря, тиск якого виштовхує рідину з камери і розпорошує її за допомогою спеціальних фільтрів.
На даний момент, компресорні небулайзери користуються особливим попитом серед більшості покупців. І треба зауважити, що підстав для такої популярності у цього пристрою більш ніж достатньо.

Переваги компресорних небулайзерів:

 • Максимум рекомендованих до розпорошення препаратів
 • Широкий спектр показань до застосування
 • Прийнятна вартість
 • Можливість регулювання розміру крапель, швидкості їх подачі і чергування різних режимів роботи
 • Наявність дитячих та дорослих масок і мундштуків
 • Функціональність
 • Простота складання / експлуатації
Однак, є у цих небулайзерів і свої недоліки:
 • Всі ліки, що заливаються в апарат потрібно розводити тільки фіз. розчином
 • Ніколи не використовуйте: рідини на маслянистої або спиртовій основі, трав'яні відвари, настоянки, гормональні препарати, папаверин і т.д.

Компресорний небулайзер - вибираємо правильно

Сьогодні на ринку представлений величезний вибір небулайзера компресорного типу: бюджетні і дорогі моделі, універсальні і спеціальні дитячі, виробництва як іменитих західних, так і азіатських Компаній. Як же не розгубитися і придбати потрібний прилад? Нижче представлені кілька порад, які допоможуть зробити правильний вибір.

Збираючись купити небулайзер, зверніть увагу на такі параметри як:

1. Розмір краплі
Від величини краплі часто залежить глибина проникнення спрейя в дихальну систему. Чим менша частинка - тим відповідно далі вона зможе пробратися. Іншими словами, крапля розміром в 5 мкм (наприклад, у інгаляторів Vega) відмінно підійде для лікування верхніх дихальних шляхів, а ось молекулою в 2 мкм (Omron або Gamma) можна лікувати більш отдалённіе ділянки - бронхи, трахеї і навіть легкі.
2. Швидкість розпилення
Зазвичай цей показник коливається в межах від 0,2 до 0,5 мл / хвилину. Чим вище швидкість розпилення речовини - тим менше буде час проведення процедури. Ця характеристика особливо актуальна для дитячих інгаляцій і процедур з використанням швидкодіючих ліків. Лідерами в цій номінації вважаються апарати виробництва Microlife і Омрон.
3. Можливість регулювання розміру часток і часу їх поширення
Завдяки наявності в небулайзере цих опцій Ви легко зможете проводити інгаляції, використовуючи різні препарати, техніки і свідчення. Таким умінням відрізняються такі прилади як Dr. Frei Turbo, Little Doctor LD-210C, Omron A3 Complete і Vega VN 410.
4. Тип інгаляції
Про цю характеристиці говорять не часто, однак, тому, вона не стає менш важливою. У компресорних небулайзерів існує кілька видів розпилення, що залежать від алгоритму роботи пристрою. Простіше кажучи, компресорні небулайзери бувають:
Безперервного типу - генеруючі спрей постійно, незалежно від чергування вдиху / видиху.
З ручним керуванням - виробляють викид крапель тільки після відповідного натискання кнопки
Дозиметричні (технологія регулювання клапана) - розпилюють аерозоль тільки при його вдиханні (наприклад, Microlife NEB 50А або Rossmax NA 100).
Останні гарні тим, що дозволяють максимально ефективно використовувати лікувальний препарат, запобігаючи його розбризкування в порожнечу.
5. Респектабельна фракція
Це частка частинок оптимального розміру, які розпорошуються безпосередньо в місце локації хвороби. Зазвичай цей показник знаходиться в області 60% -75%. Зрозуміло, що чим він вищий, тим концентрація крапель потрібної величини буде більше.
6. Комплектація
Кожен конкретний апарат може бути укомплектований по-різному. Наприклад, до одних моделей йдуть кілька масок (для різних режимів роботи, доросла чи дитяча) запасні фільтри, мундштуки, інструкції та інші компоненти. В інших - багато складових доведеться купувати додатково. Враховуйте ці моменти перед тим, як купити небулайзер.
І, звичайно ж, що б процес вибору виявився для Вас досить простим, інтернет магазин www.med-line.com.ua підготував спеціальну порівняльну таблицю, в якій Ви можете ознайомитися з основними характерсікамі найпопулярніших компресорних небулайзерів.
 
Ну а якщо Ви збираєтеся придбати небулайзер для дітей пропонуємо Вам відвідати відповідний розділ і дізнатися про основні переваги та особливості вибору дитячих інгаляторів.
 
Купити небулайзери за низькою ціною в інтернет магазині МЕД-ЛАЙН з доставкою в усі міста України: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград, Полтава, Маріуполь, Кам'янське, Чернігів, Житомир, Вінниця , Хмельницький, Івано-Франківськ, Ченовци, Луцьк, Мукачево, Первомайськ, Біла Церква, Павлоград, Мелітополь, Прилуки, Фастів, Чорноморськ, Кропивницький, Умань і тд.
Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Компресорний Небулайзер Gamma Effect new Покращена модель вже всім улюбленого небулайзера Гамма Ефект Цей прилал має відмінні технічні характеристики, при цьому зберігши доступність в ціні Виробник створив прилад який повністю задовольняє всі вимоги Європейського стандарту (Облад..
825.00 грн.
Відгуків: 42
Компресорний Небулайзер Gamma Effect MAX, інгалятор Гамма Інгалятор компресорний Gamma Effect max бюджетна модель 2017 року, підходить для дітей і дорослих. Небулайзер Effect призначений для лікування нижніх дихальних шляхів, а дрібне розпилення аерозолю забезпечить глибоке проникнення лі..
605.00 грн.
Відгуків: 29
Інгалятор Gamma Nemo компресорний Новий небулайзер ТМ Gamma, що має яскравий дизайн і відмінні технічні характеристики. Чудовий прилад для усієї сім'ї. Перевагою приладу є доступна ціна, висока якість комплектуючих, надійність компресора і, звичайно, незабутній зовнішній вигляд. Техні..
950.00 грн.
Відгуків: 10
Небулайзер компресорний для дітей Turbo Car з назальний душем, ТМ Dr. Frei, інгалятор Машинка Ми впевнені, що, гідно оцінивши якість даного небулайзера, Ви станете постійним користувачем продукції Швейцарської торгової марки Dr. Frei®. Ваш небулайзер для дітей призначений для лікування &n..
1 835.00 грн.
Відгуків: 14
Інгалятор компресорний Dr Frei Turbo Base Компресорний небулайзер для домешнего використання від Швейцарської торгової марки Dr Frei. Бюджетна модель з повною комплектацією насадок для використання всією родиною. Прилад зроблений в Китаї на замовлення швейцарка торгової марки Dr Frei. Тех..
1 020.00 грн.
Відгуків: 0
В акции участвуют:
Небулайзер Omron Duobaby з назальним аспіратором модель: Omron NE-C301-E duobaby, в Україні з 2017 року Опис небулайзера Омрон Duobaby: Компресорний інгалятор для нижніх і верхніх дихальних шляхів, і назальний аспіратор з ефектом Вентури для носа, щоб полегшити закладеність носа і..
2 500.00 грн.
Відгуків: 1
В акции участвуют:
Небулайзер інгалятор компресорний Omron NE - C28Plus, Омрон Небулайзер інгалятор компресорний Omron NE - C28Plus, ( Омрон ) призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. На сьогоднішній день в медичній практиці і профілактиці захворюва..
1 888.00 грн.
Відгуків: 2
В акции участвуют:
OMRON А3 Complete небулайзер СВ - C300 Небулайзер компресорний з регулюванням розміру часток, для нижніх, середніх і верних дихальних шляхів. Перший Омроновскій інгалятор з регулюванням розміру часток. Технічні характеристики небулайзера Omron NE - C300, (А3 Complete): П..
1 888.00 грн.
Відгуків: 2
В акции участвуют:
Небулайзер компресорний Omron NE - C801KD, Омрон Один з світових лідерів по виробництву товарів медичного призначення представляє на ринку України інгалятор (небулайзер) OMRON NE-C801KD, що поєднує в собі кращі характеристики небулайзерної терапії і зручний засіб для проведення інгаляцій дітя..
1 520.00 грн.
Відгуків: 2
В акции участвуют:
Небулайзер інгалятор компресорний Omron NE - C801, Омрон Небулайзер інгалятор компресорний Omron NE - C801, (Омрон) призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. На сьогоднішній день в медичній практиці і профілактиці захворювань дихал..
1 415.00 грн.
Відгуків: 5
В акции участвуют:
Інгалятор Omron NE - C803 Дуже компактний і один з найбільш тихих компресорних небулайзерів від Японської торгової марки Омрон, призначений для домашнього використання, підходить для дорослих і дітей з будь-якого віку. Прилад відповідає Європейському стандарту з небулайзерної терапії EN 13544..
932.00 грн.
Відгуків: 7
В акции участвуют:
Небулайзер компресорний Omron NE - C802, Омрон Компресорний небулайзер Omron NE - C802 (Омрон) призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. Багато клінік у всьому світі обладнані небулайзерами від Японської торгової марки OMRON Швидкіст..
733.00 грн.
Відгуків: 1
Інгалятор компресорний Paramed Compact модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед компакт: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Респірабельна фракція - 73% Швидкість розпилення - 0,2 мл / хв Режим роботи компресора - 20 хв / вкл, 40 хв / викл ..
710.00 грн. 635.00 грн.
- 11%
Відгуків: 3
Небулайзер Paramed Puppy модель 2017 року Особливості апарату Дитячий компресорний інгалятор у вигляді іграшки "собачка", з повною комплектацією насадок, підходить для використання всією родиною. Висока швидкість розпилення лікарських засобів дозволить швидко проводити інгаляцію, а ко..
920.00 грн. 790.00 грн.
- 14%
Відгуків: 1
Інгалятор компресорний Paramed Assistent модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед асистент: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Респірабельна фракція 75% Швидкість розпилення - 0,3 мл / хв Режим роботи компресора - 20 хв / вкл, 40 хв / викл ..
854.00 грн. 770.00 грн.
- 10%
Відгуків: 1
Інгалятор компресорний Paramed Air plus модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед аир плюс: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Респірабельна фракція 75% Швидкість розпилення - 0,4 мл / хв Режим роботи компресора - 30 хв / вкл, 30 хв / викл ..
984.00 грн.
Відгуків: 2
Інгалятор  компресорний Turbo Mini ТМ Dr. Frei Небулайзер Turbo Mini один з інгаляторів нової лінійки приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в Італії згідно з європейськими стандартами якості, тому надійність приладу є безумовним фактором Основною п..
1 560.00 грн. 1 430.00 грн.
- 8%
Відгуків: 10
Небулайзер інгалятор компресорний Rossmax NВ 500 Небулайзер компресорний Россмакс призначений для інтенсивного використання, тобто його можна використовувати як вдома, так і в медичних установах. Професійна модель лінійки інгаляторів Rossmax має хороші характеристики і доступну ціну У ме..
1 590.00 грн. 1 490.00 грн.
- 6%
Відгуків: 1
Небулайзер компресорний Turbo Flow ТМ Dr. Frei з регулюванням розміру часток Інгалятор Turbo Flow один з нових приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в Італії згідно з європейськими стандартами якості, тому надійність приладу є безумовним фактором Техніч..
1 860.00 грн. 1 295.00 грн.
- 30%
Відгуків: 3
Небулайзер компресорний Turbo Pro ТМ Dr. Frei з регулюванням розміру часток Інгалятор Turbo Pro один з нових приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в Італії згідно з європейськими стандартами якості, тому надійність приладу є безумовним фактором. Прилад ..
1 900.00 грн. 1 320.00 грн.
- 31%
Відгуків: 12
Інгалятор дитячий компресорний Turbo Train ТМ Dr. Frei З вересня 2016 року дана модель комплектується розпилювальною камерою з регулюванням розміру часток 3 і 6 мкм. Небулайзер для дітей компресорний у вигляді паровозика від Європейської торгової марки Dr. Frei, виробляється в Італії. ..
1 300.00 грн.
Відгуків: 13
Інгалятор Little Doctor LD-212C Дитячий компресорний небулайзер Літл Доктор має хорошу комплектацію насадок і підходить для проведення небулайзерної терапії як дітям з будь-якого віку так і дорослим. Технічні характеристики інгалятора LD-212C: швидкість розпилення аерозолю з жовти..
1 080.00 грн.
Відгуків: 4
Інгалятор компресорний небулайзер ROSSMAX NE100 Призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. Інгалятор компресорний небулайзер ROSSMAX NE100 підходить для дітей і дорослих, так як в комплектації є дитяча та доросла маски.   ІНГ..
980.00 грн. 960.00 грн.
- 2%
Відгуків: 9
Небулайзер інгалятор компресорний Rossmax NA 100 - 2 розпилювача Нова модель 2017 року з двома розпилювачами, перший "білий" розпилювач для нижніх дихальних шляхів, другий "жовтий" для верхніх дихальних шляхів Небулайзер компресорний Россмакс NA100 призначений для домашнього використання ..
1 300.00 грн. 1 250.00 грн.
- 4%
Відгуків: 14
Небулайзер компресорний VEGA VN-410 Новий компресорний інгалятор з регулюванням розміру часток, модель 2016 року. Дві розпилювальні камери, для лікування нижніх і верхніх дихальних шляхів. Технічні характеристики небулайзера компресорного VEGA VN-410: Розмір частинок розпилювач №1..
873.00 грн.
Відгуків: 1
Інгалятор компресорний Vega Китенок "Samy" Модель: Samy CN-02 WX Дитячий інгалятор у вигляді китенка з насадкою для найменших у формі соски, і хороший компресор з захистом від перегріву. Технічні характеристики небулайзера Вега китеня: Розмір частинок менше 4 мкм, достатній дл..
930.00 грн.
Відгуків: 1
Небулайзер інгалятор компресорний Vega "Family" Модель: Family CN-01W Відмінний інгалятор для використання в домашніх умовах. Наявність всіх необхідних насадок дає можливість проводити інгаляцію як при захворюваннях нижніх відділів дихальної системи (таких як бронхіальна астма, пневмонії,..
797.00 грн.
Відгуків: 1
Інгалятор компресорний VEGA Aero Модель VN-420 Новий компресорний інгалятор, модель 2016 року. Завдяки повній комплектації насадок підходить для всієї родини. Висока швидкість розпилення дозволяє швидко проводити інгаляції. Технічні характеристики інгалятора VEGA Aero: Розмір ..
755.00 грн.
Відгуків: 0
Інгалятор компресорний Paramed Air pro модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед аир про: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Швидкість розпилення - 0,45 мл / хв Респiрабельна фракцiя - 75 % Режим роботи компресора - 30 хв / вкл, 30 хв / викл ..
1 200.00 грн. 984.00 грн.
- 18%
Відгуків: 0
Небулайзер Microlife NEB 200 компресорний, інгалятор Новинка! Ця модель має повну комплектацію і високі технічні характеристики і, при цьому, не високу ціну.   Високоякісний і ефективний прилад для лікування різних захворювань дихальних шляхів, від одного зі світових лідерів з ви..
861.00 грн.
Відгуків: 2
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.989318