Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип товару
Регулювання розміру часток
Розмір часток
Респірабельна фракція
Швидкість розпилення

Товар дня

УЛЬТРАЗВУКОВИЙ

Русский Украинский
Небулайзери ультразвукові Ультразвукові інгалятори, небулайзери - перетворять рідину в аерозоль за допомогою високочастотної вібрації п'єзоелектричних кристалів. Коли застосовують небулайзери: ГРВІ (трахеїт, риніт, ларингіт, фарингіт) і їх ускладнення. Загострення хронічного..
Детальніше
УЛЬТРАЗВУКОВИЙ

Небулайзери ультразвукові

Ультразвукові інгалятори, небулайзери - перетворять рідину в аерозоль за допомогою високочастотної вібрації п'єзоелектричних кристалів.
Коли застосовують небулайзери:
 • ГРВІ (трахеїт, риніт, ларингіт, фарингіт) і їх ускладнення.
 • Загострення хронічного риніту, тонзиліту, синуситу.
 • Пневмонії в період одужання.
 • Гострий і загострення хронічного бронхіту.
 • Бронхіальна астма.
Переваги небулайзеров- інгаляторів ультразвукових:
 • Безшумний - на відміну від компресорних небулайзерів
 • Компактний - як правило в 2-3 рази менше і легше компресорного небулайзера

Недоліки ультразвукових небулайзерів:

Не можна використовувати антибіотики і гормони - ультразвук руйнує їх молекулу і Ви не отримаєте бажаного терапевтичного ефекту. На відміну від компресорного небулайзера в якому можна використовувати антибіотики і гормони.
Менш довговічні, так як в разі пересихання камери для ліки ультразвук зруйнує камеру і ремонту не підлягає. На відміну від компресорних небулайзерів, які можуть працювати без рідини, і все запастних частини є в продажу.
У комплектації небулайзерів (інгаляторів) ултразвукових входять дитяча та доросла маски.
Все інгалятори, небулайзери підходять для дітей будь-якого віку.
Якщо Ви не знаєте який вибрати небулайзер, інгалятор для дітей, або для себе - ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Ультразвуковий небулайзер - розумний медичний апарат для домашніх інгаляцій.

Небулайзер ультразвуковий - це спеціальний прилад, який перетворює лікарська речовина в дрібнодисперсний спрей і розпорошує його. Сьогодні, на вітринах медичних магазинів можна зустріти як класичні ультразвукові інгалятори, так і вдосконалені, практично ідеальні пристрої - МЕШ небулайзери. У чому ж їх перевага перед звичайними компресорними приладами, такими як, наприклад Omron або Vega? Кому і навіщо краще купити саме такий інгалятор? Давайте розберемося в цих питаннях.

Переваги та особливості ультразвукових небулайзерів

Отже, нам вже відомо, що до інгалятора цього типу відносяться як звичайні класичні апарати, так і сучасні вдосконалені МЕШ прилади.
Давайте для початку розглянемо:

Переваги звичайного ультразвукового небулайзера:

 1. Безшумність - апарат не злякає дитини і дозволить провести процедуру граючи або насолоджуючись улюбленим мультфільмом
 2. Легкість, компактність і опція автономної роботи - дає можливість робити інгаляції немовлятам, малюкам, людям похилого віку, інвалідам та лежачим хворим
 3. Оптимальний діапазон розміру часток - від 2 до 5, 8 мкм
 4. Швидкість розпилення 0,2 - 0,36 мл / хв
 5. Простота експлуатації і малу вагу
 6. Доступна вартість
Недоліки цього апарату:
 • Неможливість регулювання величини частинок
 • Неприпустимість використання маслянистих, гормональних та інших лікувальних рідин, що містять великі молекули (не розщеплюються ультразвуком) - антибіотики, суспензії, протеїни і т.д.

МЕШ небулайзери - сучасні супер функціональні пристрої.

Якщо Вас порадували гідності звичайних приладів, але збентежили їх недоліки, пропонуємо Вам звернути увагу на нове покоління цих пристроїв, іменоване МЕШ або електронно-сітчасті інгалятори. Ці небулайзери (приклад, Dr.Frei MESH) оснащені спеціальною мембранною технологією, яка дозволяє перетворювати в дрібні частинки і розпорошувати навіть крупномолекулярні речовини. Тому, крім переваг, якими володіє звичайний інгалятор
Мембранний небулайзер має ще й такі переваги:
 • Дозволяє розпилювати практично будь-які лікарські препарати, в тому числі інсулін, протеїни, антибіотики і т.д.
 • Може працювати від акумулятора або батарейок
 • Дає можливість поводити інгаляції під різним кутом з нахилом до 70 градусів (актуально для немовлят або лежачих дорослих)
 • Привертає речовина точно в місце дислокації хвороби
 • Дуже легкий (важить в середньому від 300 до 800 г) і компактний прилад
Повна комплектація - відмінна риса ультразвукових інгаляторів
І, звичайно ж, варто згадати, що більшість небулайзерів ультразвукового типу укомплектовано практично всіма необхідними для стандартної процедури компонентами. Як правило, в коробці з таким інгалятором Ви зможете знайти три різних маски (для немовлят, для дітей і для дорослих), мундштуки, запасні фільтри, трубки, муфти, резервуари і навіть адаптери.
Тепер, напевно, для більшості покупців вибір став очевидним. І якщо Ви вже прийняли рішення купити небулайзер, наш магазин медичної техніки підготував спеціальну таблицю, в якій наведено порівняльні характеристики найбільш затребуваних небулайзерів ультразвукового типу.
Купити небулайзери за низькою ціною в інтернет магазині МЕД-ЛАЙН з доставкою в усі міста України: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград, Полтава, Маріуполь, Кам'янське, Чернігів, Житомир, Вінниця , Хмельницький, Івано-Франківськ, Ченовци, Луцьк, Мукачево, Первомайськ, Біла Церква, Павлоград, Мелітополь, Прилуки, Фастів, Чорноморськ, Кропивницький, Умань і тд.
Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Небулайзер електронно сітчастий Omron U22 МЕШ-технологія OMRON MicroAIR U22 працює по принцу МЕШ технології - просіює лікарський препарат через мікроотверстея меш мембрани. Просіювання відбувається завдяки коллебаніям ультразвукової частоти. Технічні характеристики інгалятора Омрон U22: ..
4 745.00 грн.
Відгуків: 3
Інгалятор ультрозвуковой Compact, ТМ Dr. Frei, GAMMA Призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів.   Інгалятор ультрозвуковой Compact, ТМ Dr. Frei підходить для дітей і дорослих, так як в комплектації є дитяча та доросла м..
874.00 грн.
Відгуків: 7
Інгалятор ультразвуковий LD-250U Ультразвуковий небулайзер LD-250U, високопродуктивний і безшумний, призначений для використання вдома і в клініці. Підходить для дітей з будь-якого віку і дорослих. Електронний датчик рівня води забезпечує безпеку використання приладу. Нова конструкція..
1 670.00 грн.
Відгуків: 0
Небулайзер інгалятор ультразвуковий МЕШ Dr.Frei Супер МЕШ інгалятор з унікальною технологією розпилювання через наймельчайшую вібруючу сітку Технічні характеристики небулайзера МЕШ ультразвукового інгалятора Dr.Frei: Розмір частинок при інгаляції : 5 мкм Розпорошення можливо під кутом..
1 470.00 грн.
Відгуків: 3
Небулайзер інгалятор ультразвуковий Little Doctor LD-207U В медтехніці Миколаїв «Мед-лайн» Ви можете купити МЕШ-інгалятор ультразвуковий Little Doctor LD-207U, для лікування захворювань нижніх дихальних шляхів самим широким спектром лікарських засобів. Ультразвуковий небулайзер LD-207U підход..
2 450.00 грн.
Відгуків: 0
Vega VN-300 інгалятор електронно сітчастий МЕШ Електронно сітчастий небулайзер дуже компактний і має хороші характеристики, принцип роботи МЕШ технології - ультразвук впливає на мембрану сітку з мікро отворами і просіює лікарські засоби, завдяки чому створюється монодісперстна хмара, істотно ..
0.00 грн.
Відгуків: 3
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.854039