Трубка для небулайзера Microlife сполучна повітряна

  • Microlife
  • Производители  Microlife
  • Наявність:  Є в наявності
  • Бонусні бали:  0.0000
  • Артикул 301

130.00 грн.
 Нашли дешевле
   Трубка для небулайзера Microlife сполучна повітряна

Трубка повітряна призначена для компресорних інгаляторів небулайзерів Microlife NEB 10A, NEB 50A, NEB 100B. Але також підходить до компрессорних інгаляторів Gamma Effect, Panda, Rossmax, Ulaizer Home, Dr. Frei

Повітряна трубка соеденяет компресор інгалятора небулайзера з розпилювальної камерою, основне завдання трубки доставити повітря під тиском з компресора в розпилювач, з мінімальними втратами тиску.

Що робити якщо повітряна трубка вискакує при включенні компресора?

1 Можливо забився розпилювач, необхідно візуально оглянути распилітельную камеру всередині, якщо там видно наліт, необхідно в разобраном стані прокип'ятити розпилювач 2-3 хв, промити миючим для посуду, можливо використовувати поролонову губку і стару зубну щітку для видалення нальоту, але ні в якому разі НЕ колупати розпилювальний конус голками та іншими предметами (зміна діаметра отвору в розпилювачі порушить його роботу і доведеться купувати новий розпилювач)

2 Повітряна трубка вийшла з ладу, кінці розтягнулися і не тримають тиск створюється компресором небулайзера - в даному випадку треба купувати нову повітряну трубку.

Технічні характеристики повітряної трубки для небулайзерів:

• Довжина повітряної трубки - 105см.

Виробництво ТМ Microlife. Країна виробник - Італія.

Основні характеристики
Тип товару Трубка
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.