Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип товару
вбираність

Товар дня

Підгузники для дорослих

Русский Украинский
Підгузники при нетриманні для дорослих Вироби для людей з обмеженими двигальными можливостями. Забезпечують ідеальний захист при середній і важкій формі нетримання. Класичні "дихаючі" підгузники - гарна допомога по догляду і перевірений захист для малорухомих і лежачих пацієнтів з середнь..
Детальніше
Підгузники для дорослих

Підгузники при нетриманні для дорослих

Вироби для людей з обмеженими двигальными можливостями. Забезпечують ідеальний захист при середній і важкій формі нетримання.
Класичні "дихаючі" підгузники - гарна допомога по догляду і перевірений захист для малорухомих і лежачих пацієнтів з середньою і тяжкою формою нетримання.
Пропоновані нами підгузники ТМ Abena мають найвищі на ринку показники поглинання.
Багатошарова система підгузника "сендвіч", що використовується у виробах, - це 6 шарів, де 3 верхніх - це розпушена целюлоза і пух, 3 нижніх - два розподіляючих шарів з витягнутого волокна, а між ними шар SAP (абсорбент). При цьому гранули абсорбенту розподілені в різних рівнях. Крім цього в задній частині підгузників (там, де відбувається саме "мокре" навантаження) є ще один додатковий потрійний шар, щоб посилити цю зону всмоктування, що вкрай важливо для лежачих пацієнтів.

Дванадцять важливих переваг підгузників ТМ Abena:

 1. Верхній дихаючий шар - вся поверхня підгузника дихає, відсутній "термоефект"
 2. Еластичні липучки - дозволяють багаторазово і зручно зафіксувати виріб
 3. Гладкі верхні пояси без складок - для лежачих хворих вкрай важливо, щоб не було ніяких складочок і сборочек в місцях, де часто виникають пролежні
 4. Поздовжні верхні бар'єри - виконані з гідрофобного матеріалу, захищають від "переливу"
 5. Розподіляючий шар виконаний з витягнутих волокон целюлози, ефективно і швидко розподіляє вологу
 6. Анатомічний крій підгузника - виріб має зручну форму, враховує анатомічні особливості фігури, щільно прилягає
 7. Еластичні гумки - не мають у своєму складі латексу, прострочені по вигнутій лінії, що забезпечує зручну посадку і додаткову герметичність
 8. Внутрішні захисні бортики - зроблені з гідрофобного матеріалу, затримують рідину і дозволяють уникнути протікання.
 9. SAP - в підгузниках використовується самий високоякісний антибактеріальний абсорбент, який моментально перетворює рідину на гель і утримує її усередині, також він запобігає появі неприємного запаху.
 10. Багатошарова система - з шарами, що чергуються з розпущеною целюлозою, пухом та абсорбентом, дозволяє моментально розподілити і швидко увібрати рідину, залишаючи верхній шар максимально сухим
 11. Додатковий всмоктуючий шар - саме в тому місці, де це необхідно
 12. Індикатор вологонасичення - потрібен для своєчасної заміни підгузника

Підгузки для дорослих від Польського виробника SENI - Лідера на ринку України, з 20 річним досвідом виробництва продукції при інкотіненціі (нетримання)

 1. Seni super підгузники - при легкому ступені інконтиненції
 2. Seni super plus підгузники - при середньому ступені інконтиненції
 3. Seni trio підгузники - при важкому ступені інконтиненції і як нічні

Переваги підгузників Seni:

 1. AIR - даний знак інформірут, що підгузник виготовлений з дишіщаго матеріалу, спеціальна структура з нетканого матеріалу, зовнішнього шару пропускає повітря, але не пропускає вологу.
 2. Odour stop - позначає що в цих виробах є високоякісний суперабсорбент який не тільки стримує рідина, а й утримуючого запахи
 3. Latex free - позначає, що дані вироби не містять елементи латексу, який дуже алергенний
 4. EDS - Extra Dry System, додатковий розподіляє шар з якісного нетканого матеріалу для більш швидкого насичення та рівномірного розподілу рідини.
 5. Еластичні застібки липучки - для гарного і комфортного прілепанія до тіла.
 6. Гідрофобні бічні бортики - відштовхують воду, зарахував від протікання
 7. Індикатор вологонасичення - жовта смуга нанесена по центру підгузника і в міру наповнення вона стає зеленою, інформуючи про необхідність заміни вироби

 

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Підгузники для дорослих seni super Plus Large (3) Обхват талії: 100-150 см Вбираність: 2700 мл Кількість в упаковці: 30 шт   Seni super Plus Air Large (3) - Дихаючі підгузники для людей з тяжкою формою нетримання. Призначені для використання особами ведуть активний спосіб..
505.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для підлітків Abri Form Junior (50-60см, 1500мл, 32шт) Підгузки розроблені фахівцями компанії Abena спеціально для підлітків. Занадто широкі в районі промежини підгузники інших торгових марок не забезпечують достатнього прилягання і не зручні для носіння. Ще недавно бул..
424.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для дорослих Abri Form Premium S2 (60-85см, 1800мл) Підгузки торгової марки Abena мають найвищі на ринку України показники поглинання. Компанія піклується про те, щоб швидкість вбирання була максимальною. Відповіді на питання, що найбільш часто зустрічаються при виборі підгузник..
437.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для дорослих Abri Form Premium S4 (60-85см, 2200мл, 22шт) Підгузки торгової марки Abena мають найвищі на ринку України показники поглинання. Компанія піклується про те, щоб швидкість вбирання була максимальною. Відповіді на питання, що найбільш часто зустрічаються при виборі під..
239.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для дорослих Abri Form Premium M0 (70-110 см, 1500 мл) Підгузки торгової марки Abena мають найвищі на ринку України показники поглинання. Компанія піклується про те, щоб швидкість вбирання була максимальною. Відповіді на питання, що найбільш часто зустрічаються при виборі підгузника,..
414.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для дорослих Abri Form Premium M2 (70-110см, 2600мл) Підгузки торгової марки Abena мають найвищі на ринку України показники поглинання. Компанія піклується про те, щоб швидкість вбирання була максимальною. Відповіді на питання, що найбільш часто зустрічаються при виборі підгузни..
155.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для дорослих Abri Form Premium M3 (70-110см, 2900мл) Підгузки торгової марки Abena мають найвищі на ринку України показники поглинання. Компанія піклується про те, щоб швидкість вбирання була максимальною. Відповіді на питання, що найбільш часто зустрічаються при виборі підгузни..
459.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для дорослих Abri Form Premium L2 (100-150 см 3100мл) №10 Обхват талії: 100-150 см Вбираність: 3100 мл Кількість в упаковці: 10 шт Підгузки торгової марки Abena мають найвищі на ринку України показники поглинання. Компанія піклується про те, щоб швидкість в..
176.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для дорослих Abri Form Premium L3, 20шт (100-150 см, 3400мл) Підгузки торгової марки Abena мають найвищі на ринку України показники поглинання. Компанія піклується про те, щоб швидкість вбирання була максимальною. Відповіді на питання, що найбільш часто зустрічаються при виборі підгу..
465.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для дорослих Abri Form Premium XL2 (110-170см, 3400мл, 20шт) Підгузки торгової марки Abena мають найвищі на ринку України показники поглинання. Компанія піклується про те, щоб швидкість вбирання була максимальною. Відповіді на питання, що найбільш часто зустрічаються при виборі ..
0.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузники для дорослих seni super Medium (2) Обхват талії: 75-110 см Вбираність: 1700 мл Кількість в упаковці: 30 шт   Seni super Air Medium (2) - Дихаючі підгузники для людей з середньою формою нетримання. Призначені для використання особами ведуть активний спосіб життя..
355.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузки для дорослих Abri Form Premium XL4 (110-170см, 4000мл 12шт)  Підгузки торгової марки Abena мають найвищі на ринку України показники поглинання. Компанія піклується про те, щоб швидкість вбирання була максимальною. Відповіді на питання, що найбільш часто зустрічаються при ви..
0.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузники для дорослих seni super Large (3) Обхват талії: 100-150 см Вбираність: 2100 мл Кількість в упаковці: 30 шт   Seni super Air Large (3) - Дихаючі підгузники для людей з середньою формою нетримання. Призначені для використання особами ведуть активний спосіб життя,..
470.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузники для дорослих seni super Small (1) Обхват талії: 55-80 см Вбираність: 1300 мл Кількість в упаковці: 30 шт   Seni super Air Small (1) - Дихаючі підгузники для людей з середньою формою нетримання. Призначені для використання особами ведуть активний спосіб життя, і..
285.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузники для дорослих seni super Plus Extra Large (4) Обхват талії: 130-170 см Вбираність: 2700 мл Кількість в упаковці: 30 шт   Seni super Plus Air Extra Large (4) - Дихаючі підгузники для людей з тяжкою формою нетримання. Призначені для використання особами ведуть акт..
590.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузники для дорослих seni super Extra Large (4) Обхват талії: 130-170 см Вбираність: 2100 мл Кількість в упаковці: 30 шт   Seni super Air Extra Large (4) - Дихаючі підгузники для людей з середньою формою нетримання. Призначені для використання особами ведуть активний с..
435.00 грн.
Відгуків: 0
Підгузники для дорослих seni super Plus Medium (2) Обхват талії: 75-110 см Вбираність: 2400 мл Кількість в упаковці: 30 шт   Seni super Plus Air Medium (2) - Дихаючі підгузники для людей з тяжкою формою нетримання. Призначені для використання особами ведуть активний спосі..
455.00 грн.
Відгуків: 0
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.860067