Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип товару
Адаптер в комплекті
Манжета

Товар дня

АВТОМАТИЧНІ

Русский Украинский
Тонометри автоматичні з манжетою на плече На відміну від механічних та напівавтоматичних, обладнані компресором, за допомогою якого відбувається нагнітання повітря в манжету (автоматично). Вони мають рідкокристалічний дисплей для відображення результатів вимірювання. В медтехниці Миколаїв..
Детальніше
АВТОМАТИЧНІ

Тонометри автоматичні з манжетою на плече

На відміну від механічних та напівавтоматичних, обладнані компресором, за допомогою якого відбувається нагнітання повітря в манжету (автоматично). Вони мають рідкокристалічний дисплей для відображення результатів вимірювання.

В медтехниці Миколаїв Мед-Лайн Ви можете купити автоматичні тонометри з манжетою на плече тогових марок Мікролайф (Microlife) - Швейцарія, Гамма (Gamma) -Англія, Россмакс (Rossmax) - Швейцарія, Доктор Фрей (Dr. Frei) - Швейцарія, Омрон (OMRON)- японія, Парамед (Paramed) - Україна, Ніссей (Nissei) -Японія

Сучасні автоматичні апарати для вимірювання тиску крім тиску визначають, також, пульс і наявність аритмії. Крім того, є пам'ять для зберігання результатів попередніх вимірювань. Завдяки чому можна порівняти поточні показники з отриманими раніше, спостерігаючи за динамікою зміни даних. Більш дорогі моделі мають можливість підключення до персонального комп'ютера (наприклад,Microlife BP A200 і тонометр Microlife BP A6,). Та до смартфона Omron M7 Intelli IT

Автоматичні вимірювачі тиску набагато зручніше для використання літніми людьми, тому що вимірювання проводиться натисненням однієї кнопки і не вимагає будь яких інших дій.

Наш інтернет-магазин пропонує величезний вибір автоматичних тонометрів провідних світових виробників: Microlife (Мікролайф), Gamma (Гамма), Rossmax (Россмакс), Омрон (OMRON)- японія. За допомогою цих зручних приладів можна вимірювати артеріальний тиск і пульс, перебуваючи вдома, на роботі, в дорозі і т.д. 

Переваги автоматичних тискомірів:

1. Якщо людина обмежена у рухах, має порушену координацію, ослаблена або погано бачить, то самостійно виміряти собі артеріальний тиск вона зможе тільки автоматичним тонометром. До того ж, при нагнітанні повітря в манжету вручну в механічних або напівавтоматичних тонометрах показання можуть мати похибку через силове навантаження.

2. Для великих людей існують моделі з універсальними (збільшеними) манжетами.

3. Якщо під час вимірювання тиску людина буде з кимось розмовляти або поворухне рукою, то це ніяк не вплине на остаточний результат.

4. Автоматичними тонометрами тиск можна вимірювати, не знімаючи одяг - результат буде правильним.

Апарати для вимірювання тиску, який вибрати?

Автоматичні тонометри Microlife - переваги:

 1. Швейцарська торговельна марка - світовий бренд
 2. Всі прилади торгової марки Микролайф відповідають Європейським стандартам якості
 3. Технологія Gentle + для комфортного вимірювання артеріального тиску, дана технологія дозволяє проводити вимірювання максимально комфортно, без перекачування манжети
 4. PAD технологія для визначення аритмії, Мікролайф є світовим лідером за визначенням аритмії, його технологія визначає 85% всіх можливих аритмій і відсіває артифакти
 5. AFIB технологія для визначення миготливої ​​аритмії, миготлива аритмія - основна причина інсульту. Така технологія є тільки тонометрі Microlife A6 pc
 6. Всі нові автоматичні тискоміри Микролайф: А1 Easy, A2 Basic, A6 pc, укомплектовані універсальної манжетою 22-42 см, зі збільшеною гарантією на манжету до 2 років (большенство виробників дають гарантію на манжету 1 рік, а практично всі бюджетні прилади йдуть без гарантії на манжету)
 7. Гарантійне обслуговування - 5 - 10 років, сервісні центри в усіх областях України.

Автоматичні тонометри OMRON - переваги:

 1. Японська торгова марка - світовий бренд
 2. Всі прилади торгової марки Омрон відповідають Європейським і міжнародним стандартам якості
 3. Intellisense - технологія подвійного вимірювання, за одне накачивание манжети - максимальна точність вимірювань навіть при аритмії.
 4. Большість тискомірів укомплектовано універсальної веерообразной манжетою 22-42см, і стандартною 22-32см
 5. Гарантійне обслуговування - 5 років

Автоматичні тонометри GAMMA - переваги:

 1. Англійська торгова марка
 2. Доступна ціна - найвищій показник продажу тискомірів
 3. IHD - визначення аритмії пульсу
 4. Частина тискомірів укомплектовані універсальної манжетою 22-42см, і стандартною 22-32см
 5. Гарантійне обслуговування - 5 років, сервісні центри в усіх областях України.

Автоматичні тонометри Dr. Frei - переваги:

 1. Швейцарська торговельна марка
 2. Всі тискоміри торгової марки Доктор Фрей відповідають Європейським стандартам якості
 3. CAM технологія двох кратного вимірювання для отримання клінічно точного результату
 4. Всі автоматичні прилади укомплетовани універсальної манжетою 22-38 см
 5. Фукция усереднення вимірювань, всіх, ранкових, вечірніх
 6. IHB - Advanced - функція виявлення нерегулярного серцебиття
 7. Гарантійне обслуговування - 5 та10 років, в залежності від моделі, сервісні центри в усіх областях України.

Автоматичні тонометри Rossmax - переваги:

 1. Швейцарська торговельна марка
 2. Всі прилади торгової марки Доктор Фрей відповідають Європейським стандартам якості
 3. Digital Korotkoff Sound - технологія дозволяє проводити вимірювання двома методами: Осцилометричне - як всі електронні прилади і методом тонів Короткова - як всі механічні тонометри. Дана технологія є в приладі LC 400
 4. Тискоміри укомплектовані збільшеною манжетою 24-36 см
 5. IHD - визначення аритмії пульсу
 6. Гарантійне обслуговування - 5 років, сервісні центри в усіх областях України.

Купити автоматичні тискоміри з доставкою в усі міста України: Київ, Львів, Дніпро, Миколаїв, Кривий Ріг, Запоріжжя, Полтава, Кіровоград, Маріуполь, Кам'янське, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Івано-Франківськ, Мукачево, Ченовци, Біла Церква, Мелітополь, Прилуки, Фастів, Кропивницький, Чорноморськ, Умань, Коломия, Новоград-Волинський, Луцьк, Ковель і тд. За найнижчою ціною!

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Тонометр автоматичний Gamma Smart Автоматичний апарат для вимірювання тиску з універсальною манжетою на плече Гамма Смарт для визначення артеріального тиску осциллометричим методом, і пульсу. Характеристики тонометра Gamma Smart: Індикатор рівня артеріального тиску - після ви..
1 110.00 грн.
Відгуків: 4
Автоматичний тонометр з манжетою на плече Гамма Плюс Купити тонометр в Україні на сьогоднішній день досить просто. Різноманітність моделей і виробників дозволяє вибрати споживачеві підходящі прилади. ТМ Гамма, оновлюючи і вдосконалюючи кожну нову лінійку тонометрів, пропонує прилади з оптимал..
830.00 грн.
Відгуків: 5
Автоматичний тонометр з манжетою на плече Gamma Control Основні характеристики тонометра Гамма контрол: Технологія автоматичного визначення ступеня накачеванія манжети (FUZZY LOGIC), для комфорту вашого вимірювання Технологія визначення аритмії (IHD-технологія) Технологія ..
607.00 грн.
Відгуків: 3
Автоматичний тонометр з манжетою на плече Gamma Optima Модель: Optima Компактний автоматичний тонометр Гамма оптима зі стандартною манжетою на плече Основні характеристики тискоміру Гамма оптима: Технологія автоматичного визначення ступеня накачування манжети (FUZZY LOGIC), дл..
560.00 грн.
Відгуків: 1
Професійний автоматичний тонометр Omron HBP-1100 Модель НЕM-1100-E в Україні з 2017 року Опис тонометра Omron HBP-1100: Професійний автоматичний вимірювач артеріального тиску, вимірює Осцилометричне методом (як всі електронні вимірювачі артеріального тиску) і Аскультативно (як механіч..
9 576.00 грн.
Відгуків: 0
Автоматичний тонометр Microlife BP A1 Easy Тискомір автоматичний з універсальною манжетою на плече 22-42 см, від Швейцарської торгової марки Микролайф Характеристики тонометра Мікролайф А1: Технологія Gentle+ для м’якого накачування та спуску повітря Вищій клас точності А / ..
1 059.00 грн.
Відгуків: 4
Тонометр автоматичний Rossmax X5 Тонометр електронний з універсальної манжетою на плеча 24-40 см, і мережним адаптером. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоколами BHS, EHS, Європейського товариства гіпертонії. Нові технології в автоматичному вимірнику тиску Rossmax X5: AR..
1 550.00 грн.
Відгуків: 1
Тонометр автоматичний Omron MIT Elite Plus Модель НЕM-7301-ITKE Опис вимірювача тиску Omron MIT Elite Plus: Апарат для вимірювання артеріального тиску виконаний в стильному дизайні чорного кольору, зі стандартною манжетою на плече, є можливість передачі даних на комп'ютер через USB-по..
3 619.00 грн.
Відгуків: 0
Автоматичний тонометр Microlife BP A2 Basic, Мікролайф Вимірювач тиску автоматичний Мікролайф А2 оснащений технологією Gentle+ яка забезпечує дуже комфортне вимірювання, наприклад прості автоматичні тонометри при нагнітанні повітря в мажету накачують до 200 - 250 одиниць, що травмує Ваші суди..
1 300.00 грн.
Відгуків: 3
Автоматичний тонометр Microlife BP A3L Comfort, Микролайф Нова модель 2017 року!   Тонометр автоматичний Мiкролайф А3L Comfort дозволяє істотно скоротити час вимірювання тиску за рахунок інноваційної технології IMT. Процедура виміру скорочується вдвічі, в порівнянні з іншими тоно..
1 453.00 грн.
Відгуків: 1
Тонометр автоматичний Rossmax X3 Вимірювач артеріального тиску автоматичний з універсальної манжетою на плеча 24-40 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоколами BHS, EHS Характеристики тонометра автоматичного Rossmax X3: Технологія Real Fuzzy, для комфорного вимірюв..
1 090.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр Omron M7 Intelli IT автоматичний модель (HEM-7322T-E) Автоматичний вимірювач артеріального тиску від Японської торгової марки Омрон, з універсальної веерообразной манжетою 22-42 см Intelli wrap, передачі даних на мобільний телефон. Характеристики тонометра Омрон М7: I..
2 939.00 грн.
Відгуків: 0
Автоматичний тонометр Microlife BP A2 classic, Микролайф Модель BP A 2 Classic, в Україні з 2017 року Технічні характеристики тонометра microlife A2 classic: Технологія Gentle + для комфортного вимірювання без перекачування манжети Універсальна конусоподібна манжета 22-42 см..
982.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний Rossmax X1 Електронний вимірювач артеріального тиску автоматичний з універсальної манжетою на плеча 24-40 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоколами BHS, EHS Характеристики тискомура автоматичного Rossmax X1: Технологія Real Fuzzy, для швидко..
825.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний Omron M6 Comfort IT модель (HEM-7322U-E)   Автоматичний апарат для вимірювання артеріального тиску Омрон від Японської торгової марки, з універсальної жорсткої манжетою Intelli Wrap 22-42 см., Так само в даному тонометрі є індикатор ранкової гіпертензії, мож..
2 888.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний Rossmax CH155f Електронний автоматичний вимірювач тиску з універсальної манжетою на плеча 24-40 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоколами BHS, EHS, Європейського товариства гіпертонії. Характеристики електронного тонометра Rossmax CH155f: Те..
980.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний Omron M6 Comfort модель (HEM-7223-ARU) Апарат для вимірювання артеріального тиску від Японської торгової марки Омрон, з універсальної жорсткої манжетою Comfort Cuff 22-42 см, і мережевим міні адаптером в комплекті. Характеристики вимірювача тиску Омрон М6 Comfort..
2 694.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний Omron M5 Comfort Модель НЕM-7224-ARU Опис вимірювача тиску Omron M5 Comfort: Автоматичний апарат для вимірювання артеріального тиску виконаний в чорному кольорі, з мережевим міні адаптерм і універсальної жорсткої манжетою 22-42 см Comfort Cuff, так само в приладі..
2 643.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний Omron MIT 5 Connect модель (HEM-7280T-E) Опис апарату для вимірювання тиску Omron MIT 5 Connect: Автоматичний вимірювач артеріального тиску з підключенням до смартфону через безкоштовний додаток "Omron Connect", для Android і iPhone. Укомплектований універсальною..
2 484.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний Omron MIT 3 модель (HEM-7270-E) Опис апарату для вимірювання тиску Omron MIT 3: Автоматичний вимірювач артеріального тиску з універсальної манжетою 22-42 см. Від світового лідера Японської торгової марки Омрон. Тонометр розроблений для старшої вікової групи, допо..
1 993.00 грн.
Відгуків: 0
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 2.474329