Тонометри на зап'ястя купити, вимірювач тиску


Тонометри на зап'ястя купити, вимірювач тиску

Тонометри на зап'ясті дуже зручні у використанні.

Ви можете зробити вимір артеріального тиску тонометром з манжетою на зап'ясті де б Ви не знаходилися, при цьому немає необхідності знімати верхній одяг, мати тверду поверхню для установки приладу.
 
Але не забувайте про те, що правила вимірювання артеріального тиску повинні бути дотримані обов'язково, незалежно від того, яким приладом проводиться вимір: звичним для більшості людей предплечний або зап'ястним.

Тонометр автоматичний на зап'ястя переваги:

 1. Компактний - займає мало місця і завжди можна взяти з собою.
 2. Проводити вимірювання тиску на зап'ясті дуже зручно, в порівнянні з вимірювачами тиску з манжетою на плече. Немає необхідності знімати верхній одяг, особливо актуально в зимовий періуд.
 3. Для людей, які ведуть активний спосіб жини, що не седят на одному місці - тонометр ручної незамінний помічник.
 4. Володіє такими ж характеристиками, що і прилади з манжетою на плече.

Зап'ястні тонометри обмеження:

Всі прилади для вимірювання артеріального тиску з манжетою на зап'ясті мають обмеження за станом судин. З віком і в силу різних порушень в організмі кровоносні судини втрачають свою еластичність і, в першу чергу це стосується дрібних судин, таких, як наприклад, на зап'ясті. Тому часто можна почути в Медтехніка і аптеках, що тонометри на зап'ясті не рекомендуються для використання людьми у віці болле 45 років. Це не зовсім так, адже далеко не у кожної людини судини втрачають свою еластичність після 45 років, але й не у всіх до 45 років судини в порядку. Тому перед тим, як купити тонометр на зап'ястя, необхідно з'ясувати чи підходить він вам.

Як перевірити чи підходить Вам тонометр на зап'ястя?

 1. Проведіть вимірювання артеріального тиску автоматичним тонометром з манжетою на передпліччя. Запишіть результат.
 2. Через 2 хвилини проведіть вимір тонометром на зап'ясті. який Ви маєте намір придбати. (Він повинен бути тієї ж торгової марки, що і предплечний вимірювач).
 3. Порівняйте результати вимірювань. Різниця в показаннях Вашого верхнього (сісталіческого) тиску не повинна перевищувати 10 одиниць. Наприклад: Автоматичний вимірювач тиску з манжетою на передпліччя зафіксував показання - 143/91, а тонометр на зап'ястя - 151/89. В даному випадку різниця зафіксованих результатів складає 8 одиниць ртутного стовпа. Це означає, що Ваші судини впорядке і прилад з манжетою на зап'ясті вам підходить.

Як правильно проводити вимірювання артеріального тиску тонометром автоматичним на зап'ясті:

 1. Перед проведенням вимірювання рекомендується відпочити 5 хвилин.
 2. Розмістіть вимірювач тиску дисплеєм на внутрішню сторону зап'ястя, на відстані 1 см від кисті.
 3. Щільно застебніть манжету (тонометр НЕ длжен бовтатися і не повинен пережимати судини)
 4. Під час вимірювання артеріального тиску прилад повинен знаходитися на рівні серця, вам необхідно сидіти з рівною спиною. (Нахили корпусу, руху і розмова під час вимірювання приведуть до неточних показань)
 5. Рука на якій проводиться вимір повинна бути розслаблена.
 6. Якщо у Вас є аритмія рекомендується проводити вимірювання 3 рази в підряд з інтервалом 2 хвилини, і виводити середній результат.
Пам'ятайте, що будь-які послідовні виміри абсолютно будь-якими тонометрами (механічний, напівавтоматичний, автоматичний з манжетою на передпліччі, зап'ястні), незалежно від виробника, дають різні свідчення. При послідовному вимірі з інтервалом в 2 хвилини (зі здоровими судинами) різниця в показаннях становитиме до 5 одиниць, (з нееластичними судинами) - більше 10 одиниць.

Який тонометр краще купити?

 1. Вибираємо з виробників представлених на українському ринку:
  1. Omron - Японська торгова марка, світовий лідер, висока якість, лідер продажів, найширша лінійка вимірників тиску на зап'ясті.
  2. Gamma - англійська торгова марка, доступна ціна.
  3. Nissei - Японська торгова марка.
  4. Paramed - Українська торгова марка, доступна ціна.
  5. Longevita - англійська торгова марка.
  6. Rossmax - Швейцарська торгова марка, висока якість продукції. Добре зарекомендували себе на ринку України
 2. Визначаємося з бюджетом, в яку вартість ви готові купити тонометр на зап'ястя? (Добре якщо ціна не має значення - тоді беремо найдорожчий: престижність і точність гарантовані)
  1. Бюджет не обмежений - тоді беремо найдорожчий від світового лідера, тонометр на зап'ястя Омрон. У підсумку ми отримаємо новітні технології, високу точність вимірювань, відмінний дизайн.
  2. Середній бюджет - вибираємо прилад з Європейськими або Американськими сертифікатами точності.
  3. Економний бюджет - дивимося акційні пропозиції.
Показать все описание

Тонометр автоматичний зап’ястний Rossmax S150

Тонометр автоматичний зап’ястний Rossmax S150...

Тонометр автоматичний зап’ястний Rossmax S150 Характеристики: Технологія штучного інтелекту Smart Sense Великий РК-дисплей Пам'ять на 90 вимірювань Відображен..

842.00 грн.

Тонометр Omron RS-1 автоматичний з манжетою на зап'ясті

Тонометр Omron RS-1 автоматичний з манжетою на зап'ясті...

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron RS-1 Характеристики тонометра на зап'ястя Омрон RS-1: Intellisense - технологія інтелектуального вимірювання, точний результа..

828.00 грн.

Тонометр Omron RS2 (HEM-6121-E) на зап'ясті

Тонометр Omron RS2 (HEM-6121-E) на зап'ясті...

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron RS 2 (HEM-6121-E) Характеристики тонометра на зап'ястя Омрон RS 2 (HEM-6121-E): Технологія "Intellisense" інтелектуального ви..

1 632.00 грн.

Тонометр автоматичний на зап'ястя Omron RS3 (HEM-6130-E)

Тонометр автоматичний на зап'ястя Omron RS3 (HEM-6130-E...

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron RS3 (HEM-6130-E) Сучасний автоматичний вимірювач артеріального тиску з манжетою на зап'ясті з новітніми технологіями для максимальної..

2 027.00 грн.

Тонометр на зап'ястя Paramed X3

Тонометр на зап'ястя Paramed X3

Тонометр на зап'ястя Paramed X3 модель 2017 року Технічні характеристики тонометра Paramed X3: Технологія Fast Logic для комфортного і точного вимірювання ..

644.00 грн.

Тонометр на зап'ястя Gamma Active new

Тонометр на зап'ястя Gamma Active new

Тонометр на зап'ястя Gamma Active new Характеристики зап'ястного тонометра Гамма актив: Технологія ІХС (визначає нерегулярне серцебиття) Технологія автоматичного визначен..

698.00 грн.

Тонометр Omron RS 8 (HEM-6310F-E) з манжетою на зап'ясті

Тонометр Omron RS 8 (HEM-6310F-E) з манжетою на зап'яст...

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron RS 8 (HEM-6310F-E) Даний тискомiр створений спеціально для тих, хто веде активний спосіб життя. Тонкий і стриманий. Завдяки ультратон..

3 850.00 грн.

Тонометр автоматичний на зап'ястя Omron RS6 (HEM-6221-E)

Тонометр автоматичний на зап'ястя Omron RS6 (HEM-6221-E...

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron RS6 (HEM-6221-E) Ультратонкий дизайн в чорному кольорі, і відсутність шуму під час вимірювань. Компактний і стильний вимірювач тиску ..

2 697.00 грн.

Тонометр на зап'ястя Longevita BP-201M

Тонометр на зап'ястя Longevita BP-201M...

Тонометр на зап'ястя Longevita BP-201M Тискомір Longevita BP-201m - найзручніша і найкомпактніший автоматична модель в лінійці від цього виробника. Через свої невеликі р..

609.00 грн.

Тонометр на зап'ястя Gamma Active

Тонометр на зап'ястя Gamma Active

Тонометр на зап'ястя Gamma Active Характеристики зап'ястного тонометра Гамма: Технологія IHD (визначає нерегулярне серцебиття) Технологія автоматичного визначення ступеня..

0.00 грн.

Тонометр Omron HG 3 (HEM-6140-D) автоматичний з манжетою на зап'ясті

Тонометр Omron HG 3 (HEM-6140-D) автоматичний з манжет...

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron HG 3 (HEM-6140-D) Точний аналог тонометра Omron mit quick check (HEM-6140-E) Характеристики тонометра на зап'ястя Омрон HG 3: ..

576.00 грн.

Тонометр на зп'ястя Longevita BP-2206

Тонометр на зп'ястя Longevita BP-2206

Тонометр на зап'ястя Longevita BP-2206 Одна з найбільш зручних моделей тискомірів - це автоматичний пристрій, що надівається на зап'ясті. Тонометр Longevita BP-22..

742.00 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)