Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип товару
Адаптер в комплекті

Товар дня
Тонометр автомат Rossmax MB 307
710.00 грн. 560.00 грн.

на ЗАП'ЯСТЯ

Русский Украинский
Детальніше
на ЗАП'ЯСТЯ

Тонометри на зап'ясті дуже зручні у використанні.

Ви можете зробити вимір артеріального тиску тонометром з манжетою на зап'ясті де б Ви не знаходилися, при цьому немає необхідності знімати верхній одяг, мати тверду поверхню для установки приладу.
Але не забувайте про те, що правила вимірювання артеріального тиску повинні бути дотримані обов'язково незалежно від того, яким приладом проводиться вимір і в якому місці.

Зап'ястні тонометри переваги:

Компактний - займає мало місця і завжди можна взяти з собою.
Володіє такими ж характеристиками, що й прилади з манжетою на плече.

Зап'ястні тонометри недоліки:

Всі прилади для вимірювання артеріального тиску з манжетою на зап'ясті мають обмеження за станом судин. Умовне обмеження не рекомендуються у віці старше 40 років.
В інтернет магазині медтехніка "Мед-лайн" Ви можете купити апарат для вимірювання артеріального тиску з манжетою на зап'ясті, торгових марок Microlife, Gamma, Rossmax, Nissey, Dr.Frei, Paramed, Omron та ін.
 
Купити автоматичні тискоміри з манжетою на зап'ясті з доставкою в усі міста України: Київ, Житомир, Львів, Вінниця, Хмельницький, івано-Франківськ, Полтава, Ужгород, Суми, Гадяч, Луцьк і тд. За найнижчою ціною!
Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Тонометр на зап'ястя Gamma Active Характеристики зап'ястного тонометра Гамма: Технологія IHD (визначає нерегулярне серцебиття) Технологія автоматичного визначення ступеня нагнітанія манжети (FUZZY LOGIC) Пам'ять на останні 90 вимірювань Індикатор рівня артеріального ..
780.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр на зап'ястя Gamma Active new Характеристики зап'ястного тонометра Гамма актив: Технологія ІХС (визначає нерегулярне серцебиття) Технологія автоматичного визначення ступеня нагнітанія манжети (Fuzzy Logic) ПАМ'ЯТЬ 30 останніх вимірювань Індикатор рівня артері..
625.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron RS-1 Характеристики тонометра на зап'ястя Омрон RS-1: Intellisense - технологія інтелектуального вимірювання, точний результат навіть при порушеннях серцевого ритму Манжета на зап'ясті 13,5 - 21,5 см Пам'ять на 1 останній ..
698.00 грн.
Відгуків: 2
Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron HG 3 (HEM-6140-D) Точний аналог тонометра Omron mit quick check (HEM-6140-E) Характеристики тонометра на зап'ястя Омрон HG 3: Intellisense - технологія інтелектуального вимірювання, точний результат навіть при порушеннях серцевого..
548.00 грн.
Відгуків: 1
Тонометр автоматичний зап’ястний Rossmax S150 Характеристики: Технологія штучного інтелекту Smart Sense Великий РК-дисплей Пам'ять на 90 вимірювань Відображення дати та часу вимірювання Розмір манжети 13,5-22 см Тонометр оснащений унікальною технологією S..
630.00 грн. 500.00 грн.
- 21%
Відгуків: 0
Тонометр на зап'ястя Paramed X5 модель 2016 року Технічні характеристики тонометра Paramed X5: Технологія Fast Logic для комфортного і точного вимірювання Визначення нерегулярного серцебиття Пам'ять для 2 користувачів по 90 вимірювань ..
645.00 грн.
Відгуків: 1
Тонометр автоматичний на зап'ястя Microlife BP W100 Характеристики зап'ясного тонометра Мікролайф W100: ПАД-технологія (визначення аритмії) Пам’ять на 99 вимірювань для 2-х користувачів Вбудований годинник і календар Великий дисплей Система штучного інтелекту F..
0.00 грн.
Відгуків: 2
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 1.032867